Hledáte kompletní návod, jak nahlásit změnu barvy vozu na úřadě? Zajímá vás postup zápisu celopolepu nebo přelakování do registru aut a technického průkazu (TP)? Protože se nás často ptáte na správný postup, sepsali jsme pro vás následující článek.

Celopolep bílou perleťovou autofólií

Bez zápisu do registru se neobejdete

Podle zákona musí být zásadní úpravy a změny na vozidle zapsané v registru. Toto pravidlo platí také pro veškeré změny barvy – přelakováním, celopolepem folií nebo částečným polepem, který zabírá alespoň 50 % plochy. Zároveň se samozřejmě vztahuje i na motorky, dodávky a jiná motorová vozidla.

Pro úplnost přikládáme oficiální odpověď na otázku „jak je legislativně nahlíženo na změnu barvy vozu“ z portálu dotazy.praha.eu.

Výčet údajů zapisovaných do registru silničních vozidel je uveden v ust. § 4, zákona č. 56/2001 Sb., o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích…, ve znění pozdějších předpisů. Jedním z povinně zapisovaných údajů je i barva karoserie (ust. § 4 odst. 3, písm. g). Je zapisován základní odstín barvy, která na vozidle převažuje, přičemž technologie provedení barvy (nástřik, polep apod.) není rozhodující.

Celopolep zlatohnědou metalickou auto folií

Pro ohlášení změny barvy úřadům neexistuje samostatný formulář – stejně jako třeba při montáži tažného zařízení vyplníte Žádost o zápis změn údajů v registru silničních vozidel. Tento formulář si můžete vyzvednout na nejbližším úřadě nebo stáhnout z internetu.

Od 1. června 2017 zaniká povinnost hlásit změny pouze na úřadě podle místa trvalého pobytu nebo sídla firmy. Žádost o zápis změny údajů v registru lze díky tomu podat na libovolném obecním úřadě obce s rozšířenou působností.

Pro všechny údaje v registru (a tedy i colorchange) navíc platí, že úpravu musíte nahlásit do 10 pracovních dnů od doby, kdy změna nastala (viz ust. § 11 zákona č. 56/2001 Sb.). V opačném případě vám hrozí pokuta až 50 tis. Kč a problémy při technické nebo silniční kontrole.

Dvoubarevný celopolep bicolor

Jak nahlásit změnu barvy vozu

Přepis barvy vozidla vyřídíte na libovolném obecním úřadě obce s rozšířenou působností. Ještě než vyrazíte zažádat o změnu v registru, připravte si následující podklady:

 • Originál velkého technického průkazu
 • Originál osvědčení o registraci silničního vozidla (malý TP)
 • Vyplněnou žádost o zápis změny do registru
 • Správní poplatek 50 Kč

Pro ověření totožnosti po vás zaměstnanci úřadu budou chtít občanský průkaz nebo doklad o povolení pobytu (případně udělení azylu). Pokud se jedná o firemní vůz, přineste si také výpis z obchodního rejstříku (platí pro firmy) či živnostenský list (platí pro živnostníky).

Změna barvy automobilu bílou auto fólií

Co dalšího budete potřebovat

Pokud o změnu žádá provozovatel vozidla, který není jeho vlastníkem (např. pokud máte auto, které formálně patří leasingové společnosti), budete navíc potřebovat souhlas vlastníka silničního vozidla (např. plnou moc od leasingové firmy).

O zápis může zažádat pouze oprávněná osoba (majitel vozu, zástupce právnické osoby), nebo někdo, komu dáte plnou moc. V případě všech výše uvedených dokumentů na úřadech předkládejte vždy pouze originály či úředně ověřené kopie.

Důležité: Na některých úřadech po vás mohou chtít také protokol z evidenční kontroly, který bude obsahovat informace o rozporu mezi skutečnou barvou a údajem ve velkém TP. Pro jistotu raději vždy předem zavolejte na vybraný úřad a zeptejte se jich, zda tento dokument vyžadují.

Celopolep modrá metalická perleť (zobrazit celou galerii)

Jak probíhá přepis barvy

Samotný zápis obvykle netrvá dlouho. Stačí na vybraném úřadě předložit výše uvedené dokumenty a formulář pro změnu údajů. Jeho zaměstnanci zkontrolují všechny doklady a pokud budou v pořádku, zapíšou novou barvu do registru i technického průkazu (velký TP). Zároveň získáte nové osvědčení o registraci silničního vozidla.

Tipy pro vás

 • Máte nějaké dotazy k nahlášení změny barvy do registru? Napište nám do komentářů nebo se obraťte na pracovníky úřadu obce s rozšířenou působností, který plánujete navštívit.
 • Nezapomeňte, že česká legislativa upravuje i pravidla pro tónování autoskel – veškeré potřebné informace najdete ve článku Jaké zatmavovací fólie jsou ze zákona povolené.
 • Pokud chcete ochránit karosérii proti drobnému poškrábání (více informací zde), není nutné měnit barvu vozu. Pro podobné případy jsou ideální transparentní ochranné fólie.


Kategorie: ,


109 komentářů pro “Změna barvy vozu a povinnost zápisu v registru vozidel”

 1. Tomas

  ..resili byste papirove i zmenu stejneho odstinu z leskleho laku na matny polep??

  Odpovědět
  • Pavel Kudláček

   Dobrý den,

   změnu barvy vozu je nutno nahlásit na evidenci vozidel.
   V opačném případě se vystavujete riziku zbytečného vysvětlování policii proč máte jinou barvu vozu.

   Děkuji a jsem s pozdravem.

   Ing.Pavel Kudláček
   https://www.glassgarant.cz
   tel/fax:296 554 676
   mobil:602 343 331

   Odpovědět
 2. Láda

  zdravím, když mám moto která má v tp žlutá, ale já jí mám žluto černo červenou ? jak velký problém bude s kontrolou od policie… hrozí mi něco ? díky

  Odpovědět
  • Pavel Kudláček

   Dobrý den,

   rozhodující pro označení barvy v TP je převládající barva, nicméně myslím si, že policie by v případě motorky barvu tak přísně neposuzovala jako u automobilu.

   Děkuji a jsem s pozdravem.

   Ing.Pavel Kudláček
   https://www.glassgarant.cz
   tel/fax:296 554 676
   mobil:602 343 331

   Odpovědět
 3. Fanda

  Hezky den. Mam doma Jawu 20 a chtel bych si ji nechat presktrikat. Mam od ni klasicky stary TP (mala knizecka), kde neni napsane, jakou barvu motorka ma. Na urade by zrejme zadny zaznam o motocyklu byt nemel. Muzu ho tedy prestrikat ze zelene na modrou? Tento mesic mi konci technicka, stacilo by, kdybych udelal technickou se starou barvu a pak si ho prestrikal na modrou?

  Odpovědět
 4. Lukáš

  Dobrý den,
  mám dotaz ohledně změny barvy kapoty a střechy na automobilu. Celý vůz je červený, avšak střecha i kapota do budoucna půjdou do černé ( lakováním ) je nutné tuto kombinaci zapsat do TP? Popřípadě nahlíží se na tuto skutečnost jako změna barvy na vozidle, více než 50%? Děkuji za odpověď .

  Odpovědět
  • Pavel Kudláček

   Dobrý den, rozhodující pro změnu barvy vozidla v TP je změna nad 50 %.Tzn. změna barvy střechy nemá na toto vliv.

   Děkuji a jsem s pozdravem.

   Ing.Pavel Kudláček
   https://www.glassgarant.cz
   tel/fax:296 554 676
   mobil:602 343 331

   Odpovědět
   • Dan

    Dobry den zde Halanda mohu se dotazat kdyz si nechavam na celocervene dodavce udelat loupajici lak na strese do cele cerne vcetne kapoty/zrcatek a okolo obvodu oken celeho vozidla tak se na zmenu v To nezahrnuje plocha strechy?? Dekuji a preji hezky den

    Odpovědět
    • Pavel Kudláček

     Dobrý den,

     změnu barvy na registru vozidel je nutno nahlásit v případě, že se jedná o většinu plochy vozidla.
     Ve vašem případě tomu tak není.

     Děkuji a jsem s pozdravem.

     Ing.Pavel Kudláček
     https://www.glassgarant.cz
     tel:296 554 676
     mobil:602 343 331

     Odpovědět
 5. Petr

  Proč evidenční kontrola auto neprodávám chci jen jinou barvu není to zbytečné tahání peněz z občana ??

  Odpovědět
  • Pavel Kudláček

   Dobrý den,

   neprovedením změny barvy vozidla na evidenci se vystavujete neustálému zastavování ze strany policie.
   Je na Vás zda jste ochoten toto podstoupit.

   Děkuji a jsem s pozdravem.

   Ing.Pavel Kudláček
   https://www.glassgarant.cz
   tel/fax:296 554 676
   mobil:602 343 331

   Odpovědět
 6. Pavel

  Dobry den, chci se tedy zeptat muaime nejdriv pozadat o zmenu barvy a pak se pustit do lakovani bo nejdrive nalakovat a pak zadat o zmenu? Dekuji presem za odpoved 😉 odepiate na email prosim

  Odpovědět
 7. Tomáš

  Dobrý den,
  budu mit problém pri stk, když na zelenem autě budu mit dva cerne predni blatniky? Je treba to uvadet do technického prukazu?

  Odpovědět
 8. Kristián

  Dobrý den chtěl bych se zeptat mám octavku 2 a mám polepenou střechu černou lesklou mužu mít polepenou kapotu bez zápisu do tp?

  Odpovědět
 9. Patrik

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat, mám v plánu změnu barvy na autě (polepem folie) ze stříbrné metalízy do chromové modré,, budu posílat za nějakej peníz s plnou mocí to za mě vyřídit nejmenovanou osobu. bude stačit napsat modrá ? nebo chromová modrá? díky za odpověď

  Odpovědět
 10. Josef

  Dobry den, jak myslite, ze postupovat v takovemto pripade viz. odkaz, hodne barev v nepravidelnych ornamentech (zde napriklad hippie styl). Zluta prevlada, da se povazovat, jako ona hlavni, ktera bude v dokumentech uvedena?
  Dekuji
  https://www.google.com/search?q=vw+transporter+hippie&tbm=isch&ved=2ahUKEwil6cL-7dvgAhUEexoKHb0HC6EQ2-cCegQIABAC&oq=vw+transporter+hi&gs_l=mobile-gws-wiz-img.1.0.0j0i30l4.4190.4779..5674…0.0..0.204.577.0j2j1……0….1………0i67.UR29uAvG8Ak&ei=GHt2XKX9NoT2ab2PrIgK&client=ms-android-samsung-gs-rev1&prmd=isvn#imgrc=

  Odpovědět
 11. Marek

  Chci se zeptat v techničáku je napsáno Modrá-metal jestli když se změní pouze odstím modré jestli se to musí zapisovat

  Odpovědět
 12. Lukáš

  Dobrý den můžu mít na autě i chromovou stříbrnou fólií? děkuji

  Odpovědět
 13. Libor Živný

  Dobrý den, koupili jsme škoda octavia Béžová cappuccino metalíza ale ve velkém tp i v malém je uvedená žluta. Bylo mě zděleno že je to běžné z výroby, jaký mužu čekat problém při běžné silniční kontrole. Za odpověď předem děkuji.

  Odpovědět
  • Pavel Kudláček

   Dobrý den, definice barvy v TP je dána počtem používaných barev u registrace vozidel.
   Pro ověření možností změny barvy TP je nejlépe navštívit stanici TK a případnou změnu tam učinit na doporučení technika.
   Reakci policie při kontrole lze těžko předvídat.

   Děkuji a jsem s pozdravem.

   Ing.Pavel Kudláček
   https://www.glassgarant.cz
   tel:296 554 676
   mobil:602 343 331

   Odpovědět
 14. Nikola

  Dobrý den, koupila jsem ws T4 v TP zapsaná bílá barva. Ráda bych si ji nechala kamarádem posprejovat. Jak v tomto případě postupovat? Změna barvy by tedy byla graffity? Děkuji Nikola

  Odpovědět
 15. Miloslav

  Dobrý den, mám focuse stříbrná metalíza, a rád bych ho dal do černé matné, budou s tím problémy? Budu to dělat doma, jak tu barvu mám v papírech na úřadě napsat, napsat tam kód barvy jako je např. 0001

  Odpovědět
 16. Jan

  Dobrý den,
  zaslechl jsem, že některé barvy/typy barev na auto jsou nelegální. Konkrétně třeba, že je nelegální chromový odstín ve formě celopolepu. Je to pravda? Jsou zakázané ještě nějaké jiné typy/barvy, popř. existuje nějaký seznam, ve kterém si tohle můžu ověřit ?

  Děkuji

  Odpovědět
 17. Jitka Dominova

  Dobrý den ,koupila jsem auto v bazaru ,až po obdržení TP jsem zjistila že má mít auto žlutou barvu,přitom je šedá metalíza,co mám udělat abych měla spravný Tp se skutečnou barvou?děkuji za odpověd

  Odpovědět
 18. Gabriela

  Dobrý den, mám doma Varadero,které bych chtěla nechat přestříkat na modro,mám tu motorku nejprve nalakovat a až potom požádat na úřadě a nebo nejprve požádat a potom lakovat?

  Odpovědět
 19. Vojtěch Švrčina

  Dobrý den. Mám v plánu změnit barvu z stríbrné na folii(karbon), střecha + kapota + kufr . chci se zeptat jestli se to vejde to těch zmíněných 50%, a kdyby ne tak jestli je nutný zápis to TP. a ještě bych se chtěl zeptat jak je to s nalepením (závodních) pruhu jestli to činní nějaký problém děkuji .

  Odpovědět
 20. Stanislav mizer

  Dobrý den mám na autě černou barvu chci to pře lakovat na černou matnou je nutné provést změnu v TP

  Odpovědět
 21. Jakub Maxa

  Dobrý den, u motorky Honda mám v TP červenou barvu když ji polepím Budu muset hlásit změnu barvy?
  Děkuji.

  Odpovědět
 22. Martin Fukal

  Dobrý den mám vozík značky kempink v TP mám psáno základní šedá stačilo by prestrikat jen korbu na základní šedou ale vyko a blatníky sou červené myslíte nebyl by žádné problém předem dekuju

  Odpovědět
 23. Petr

  Dobrý den budu jsi nechavat polepit vuz do barevneho provedeni asi 8 druhů barvy a žádná nebude víc jak.50 % jak řešit toto

  Odpovědět
 24. Jan

  Dobry den mám dotaz. Chci změnit barvu vozu a ponechat si původně spz. Jak postupovat v tomhle tom případě. Děkuju za info

  Odpovědět
 25. Marketa Sambunjak

  Dobrý den, prosim koupila jsem nové auto barva white Sand metaliza. Ale v technickem prukazu mam napsano pouze bílá. Musim udelat zmenu barvy, abych neměla problem. Děkuji za odpoveď. Marketa Sambunjak

  Odpovědět
 26. Petr

  Dobrý den, když si nechám udělat maskáčovou fólii a jsou tam 3 druhy barev a všechny zhruba stejně z 33% na vozidle jaký je postup při zapsání do TP. Díky Petr.

  Odpovědět
 27. Matej

  Dobrý den když mám žluté auto a budu mít dveře kapotu a zadní dveře bílé je to na přepis barvy moc děkuju

  Odpovědět
 28. Ivo

  Dobrý den, chtěl bych si na motorku dát wrap fólii. Jenže se nejedná o konkrétní barvu jakožto o texturu hada. Tak jsem se chtěl zeptat jestli to u nás vůbec bude možné to nějak zapsat. A jestli ano poradili by jste mi jak mám postupovat? Vyplnil jsem i odkaz, co bych chtěl za texturu.

  Děkuji předem.

  Odpovědět
 29. Roman

  Dobrý den, mám Škodu Felicii cabrio z roku 1961, která má černou barvu, chtěl bych v rámci kompletní renovace změnit barvu na červenou. Musím o změnu barvy požádat předem, nebo až po provedené renovaci? Mám bílé RZ. Děkuji

  Odpovědět
 30. Karel

  Dobrý den, pročetl jsem všechny dotazy a zajímalo by mě, proč zrovna u maskáčové folie není nutný zápis změny? Zvažuji také polep do tohoto vzoru – původní barva auta je černá a maskáč by byl černo-zeleno-hnědý. Děkuji za Vaší odpověď.

  Odpovědět
  • Pavel Kudláček

   Dobrý den,

   každou změnu barvy vozidla je nutno hlásit na evidenci vozidel.Pouze u vícebarevné změny, pokud původní barva zůstane v převaze to není nutné.

   Děkuji a jsem s pozdravem.

   Ing.Pavel Kudláček
   https://www.glassgarant.cz
   tel:296 554 676
   mobil:602 343 331

   Odpovědět
 31. Václav

  Dobrý den, jak by to bylo u auta, které by bylo lakováno do tří barev, přičemž by levá polovina auta byla bílá, pravá strana černá a rozdělením těchto dvou barev by byl středem auta veden červený pruh.

  Odpovědět
 32. Bisko_Racing

  Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli by bylo problém když změna je z bila barva na bila perlet děkuji

  Odpovědět
 33. Naxhi

  Dobrý den Může se vimenit barva mimo ČR A co potrebuje papiri na to

  Odpovědět
 34. Jaroslav

  Dobrý den. V pátek jsem v autobazaru zakoupil auto původem z I, které mi bylo prodáno jako barva světlá hnědá metalíza, ale v TP je uvedena barvě šedá, což jsem zjistil až následující den, při kontrole všech dokladů a byl jsem hodně zklamán. Myslíte, že tato závažná skutečnost zakládá nárok na odstoupení od kupní smlouvy ? Děkuji

  Odpovědět
 35. Ondřej

  Dobrý den, chtěl bych se prosím zeptat. Mám bílou motorku a chtěl bych na okraje „karoserie“ nalepit červený reflexní proužek po celém obvodu. Když by ten reflexní pruh nezabíral více jak těch 50%, tak by to mohlo projít ne ?
  Děkuji a hezký den

  Odpovědět
 36. Tesař

  Dobrý den.
  Kupuji ojeté auto s barvou béžová metalíza a v techn.průkazu je uvedená barva bílá.Když jsem se na to ptal prodejce v autobazaru, tak mně řekl,že je to v pořádku a odkázal na INSTRUKCE PRO STK č. 4/2014.Jak to je?
  Děkuji Tesař

  Odpovědět
 37. Petr

  Zdravím. Je prosím u nás povolena lehce kouřová fólie na přední světla ?

  Děkuji. Petr

  Odpovědět
 38. Venca

  Dobrý den, pokud si nechám auto přestříkat na barvu, která se mění podle okolní teploty jakou barvu mám nahlásit? Bude to žlutá, oranžová, černá.

  Odpovědět
 39. David

  Dobrý den.Rad bych se zeptal.Koupil jsem auto z bazaru a v TP je barva hnědá metaliza, však auto má modrý nádech.Pokud bych chtěl auto nechat polepit na hnědou metalizu musím jít nahlásit změnu barvy, když v TP již barva bude totožná?Děkuji za odpověď

  Odpovědět
 40. Michal

  Dobrý den,

  děkuji za velmi užitečný článek. Chtěl bych nechat polepit celé auto fólií, v barvě chameleon, což není specifická barva. Jak jsem u nedávných příspěvků viděl, je potřeba uvést všechny barvy a nejlépe se poradit s úředníkem? ten si myslím nebude ochotný se projít k autu a sledovat všechny barvy, hlavně když se mění odrazem světla a teplotou. Je pro tento moment dáno nějaký univerzální hledisko na věc?

  díky za odpověď Michal O.

  Odpovědět
  • Pavel Kudláček

   Dobrý den,

   měnící se barvy jsou poněkud složitější na přesné určení pro TP, nicméně tyto barvy jsou při změně odstínově blízké a je tudíž nutno najít v možnostech zápisu tu nejbližší.

   Děkuji a jsem s pozdravem.

   Ing.Pavel Kudláček
   https://www.glassgarant.cz
   tel:296 554 676
   mobil:602 343 331

   Odpovědět
 41. Matěj

  Dobrý den,
  Chci se zeptat když si kamarádem budem polepovat nahlásíme barvu folie, bude nějaký problém? Nebo to budu muset nechat udělat odborníky?

  Odpovědět
  • Pavel Kudláček

   Dobrý den,

   odbornost provedení změny barvy vozu není podmínkou pro její realizaci, ale zcela určitě je nutno tuto změnu nahlásit na evidenci vozidel.

   Děkuji a jsem s pozdravem.

   Ing.Pavel Kudláček
   https://www.glassgarant.cz
   tel:296 554 676
   mobil:602 343 331

   Odpovědět
 42. Mirek

  Dobrý den,
  Pokud mám v TP napsanou barvu Modrá základní, ale nechám to přestříkat na tyrkysovou, budu muset měnit barvu i v TP?

  Odpovědět
 43. Daniel

  Dobrý den,

  nikde jsem nenašel zda je v provozu povolena reflexní barva, plánuju si přestříkat rám motorky na reflexní žlutou s vyšší svítivostí, a plasty na bílo.
  Zajímalo by mě zda tato barva není nějak zakázaná, nikde jsem to nedokázal dohledat.
  A jestli se do TP bude psát tedy bíla jako převládající nebo bude muset být zmíněná i ta reflexní.

  Odpovědět
  • Pavel Kudláček

   Dobrý den,

   pravděpodobně máte na mysli fluorescentní barvu, kterou např. používají sanitní vozy.
   Za použití této barvy na motorku nehrozí žádný postih, pouze je nutno učinnit změnu na evidenci vozidel na žlutou barvu.

   Reflexní baryv(folie) jsou použity např. na dopravních značkách – odráží světlo.

   Děkuji a jsem s pozdravem.

   Ing.Pavel Kudláček
   https://www.glassgarant.cz
   tel:296 554 676
   mobil:602 343 331

   Odpovědět
 44. Martin

  Dobrý den,
  chci se zeptat. Mám autodopravu. U všech nový návěsů za kamion bereme z výroby stříbrné plachy jen s popisem loga výrobce. Po několika letech je nutná výměna. Vždy jsme dávali zase stříbrné. Ale teď jednáme o změně barvy třeba na modrou. Jedná se mi to to jestli je touto dominantní barvou udávanou v TP skutečně barva plachtoviny, a bude tedy nutná změna v TP. Rámy nástavby necháváme šedé. A v TP je udávaná šedá nebo stříbrná podle výrobce nástavby i když jsou u všech našich návěsů stejné barvy.
  Děkuji

  Odpovědět
  • Pavel Kudláček

   Dobrý den,

   bohužel si nejsem jist, ale u kamionů se v TP udává barva kabiny.U návěsů pevná část vozu, nicméně u vozidel obecně platí, že v TP je uvedena barva, která převažuje.

   Děkuji a jsem s pozdravem.

   Ing.Pavel Kudláček
   https://www.glassgarant.cz
   tel:296 554 676
   mobil:602 343 331

   Odpovědět
 45. Jaroslav

  Dobrý den,
  chtěl bych se zeptat, koupil jsem si auto z bazaru po prvním majiteli a ve velkém TP je napsáno, že vůz má barvu bílou, ale ve skutečnosti má barvu bronzovou nebo champagne (nevím jak ji lépe popsat), ale s bílou to nemá nic společného a vůz bouraný ani přelakovaný nebyl, tak nevím kdo udělal chybu, ale asi v prodejně. Dá se na registru vozidel změnit barva vozu, nebo mám zavolat do prodejny kde první majitel vůz kupoval a zeptat se kde se stala chyba?
  Děkuji

  Odpovědět
 46. Bezzemek

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je nutné zapisovat do TP částečnou úpravu laku jedná li se o karavan. Přesněji na původním laku by mělo být několik obrázků tzv. graffiti. Nebudou však zabírat více než 50% plochy.
  Děkuji

  Odpovědět
 47. Filip

  Dobrý den. V TP mám napsanou barvu „Modrá základní“ Auto chci přestříkat znovu modrou, ale Metalízou. Musím tuto zněnu nechat přepsat v TP?
  Děkuji.

  Odpovědět
 48. Johan

  Pokud si nastříkám zadní okna barvou a tedy se nejedná o folii, porušil jsem vyhlášku? Co třeba smývatelné „ledové květy“? Není to uz vyloženě na úrovni špinavých oken?

  Odpovědět
 49. Vlad

  Dobrý den budu mít teď místo BMW e 46 Passat B6 v TP je zapsáno barva Bílá, černá, šedá. Auto je ale černé a přední kapota a dveře od kufru takové vinové bude s tím problém? Děkuji

  Odpovědět
 50. Petr Kováčik

  Dobrý den,koupil jsem auto v bazaru,které bylo dovezeno z Německa,dnes my byly dodány velký i malý technický průkaz ve kterých mám barvu vozu žlutou,ale vozidlo je šedá metalíza,nevím jak mám postupovat.Děkuji KOváčik

  Odpovědět
 51. Petr

  Dobrý den,
  Chci předělat plasty na skutru stim je spojena změna barvy , výměna budiku s tachometrem a tím pádem se změní i vzhled skutru. Je mi jasné že musím nahlásí změnu barvy . Musím hlásit i výměnu tachometru ? Případně bude se řešit že skutr bude vypadat jinak? ( pouze plasty do konstrukce zásah nebude )

  Odpovědět

Zanechat komentář