Ceník fólií na auta, okna a předměty

Prohlédněte si orientační ceníky nejžádanějších fólií. Stačí si vybrat z následující nabídky a přejít na detail ceníku. Přesvědčte se, že naše folie jsou kvalitní i cenově dostupné.

 

Ceník 3D autofólií (3D fólií na auta)

Ceny autofólií začínají na 1 000 Kč/m2 za základní lesklé barvy. Nabízíme ale také barvy metalické, matné, dřevo, kámen, kůži, strukturovaný karbon, broušený hliník, bílou perleť a ochranné folie na auta. V našem ceníku najdete i orientační spotřebu fólií při celopolepu vybraných vozů.

 

Ceník bezpečnostních fólií

Bezpečnostní fólie lepíme na skla budov i automobilů. Za fólie pro ochranu nemovitostí zaplatíte od 700 Kč/m2 + DPH 15 % nebo 21 % v závislosti na typu polepu. Součástí ceníku je i orientační kalkulace pro vozy, na které si naši zákazníci objednávají bezpečnostní folie nejčastěji.

 

Ceník tónování auto skel

Tónování bočních autoskel nabízíme od 2 800 Kč. Pro další kalkulaci je důležitý především typ vozu. Naše folie jsou homologovány a provádíme kontrolní měření propustnosti viditelného světla. Zvýšená ochrana proti poškrábání navíc prodlužuje životnost tónování.

 

Ceník reklamních polepů

Pro polepy firemních aut nabízíme řezanou reklamu ve třech variantách nebo tištěnou reklamu s/bez laminace. Kvalitní autofólie vám udělá dobrou reklamu, a proto se investice do propagačních polepů vyplatí. Při objednání pro větší počet vozů navíc získáte zajímavou slevu až 15 % (platí i pro okenní autofolie).

 

A co ostatní typy fólií?

Ceny fólií na předměty a lodě vám rádi upřesníme na vyžádání.

 

Zjistěte přesnou cenu ještě dnes

Všechny naše ceníky jsou pouze orientační. Existuje však snadný způsob, jak zjistit přesnou cenu – napište nám. Autofólie vám bez čekání naceníme také přímo v naší pobočce na adrese Jinonická 80, Praha 5.