Tyto speciální folie zajišťují přesměrování viditelného světla, které prochází skrz okna, na stropy místností. Ostré sluneční paprsky tak nedopadají na monitory zaměstnanců ani je neoslňují. Zároveň vás nepřipraví o světlo jako žaluzie nebo rolety.

Daylight redirecting folie přináší jednoduché řešení pro efektivní využívání denního světla

Jak vlastně fungují?

  • Tento typ fólií se nejčastěji instaluje na horní části oken. Jsou navržené a vyrobené tak, aby změnily úhel dopadajícího slunečního záření – světlo díky tomu nedopadá směrem k zemi, ale naopak na strop.
  • Daylight redirecting folie zkrátka přivádí více přirozeného světla hlouběji do interiérů bez ohledu na jejich velikost. Zároveň není nutné tak často používat umělé osvětlení.
  • Díky tomu se vylepší komfort prosvícení celého interiéru a zabráníte nepříjemnému oslňování v blízkosti oken.

Tyto okenní folie zajišťují přesměrování více než 80 % denního světla a také jeho lepší rozptýlení

Proč se vám vyplatí?

  • Prodlužují dosah přirozeného světla v interiérech až o 12 m
  • Přináší více světla do vnitřních částí i velkých místností
  • Snižují až o polovinu nutnost umělého osvětlení
  • Brání oslnění ostrým slunečním zářením

Navíc fungují během celého dne i když sluneční paprsky dopadají pod nízkým úhlem. Nevyžadují ani žádnou speciální údržbu nebo čištění.

Daylight redirecting folie jsou vhodné pro všechny typy a velikosti oken

Jaké výhody přináší?

Zvyšují komfort

Zabraňují oslňování zaměstnanců a zákazníků, které způsobuje prudké sluneční světlo. Současně také zkracují dobu, kterou je nutné používat umělé osvětlení. Přirozené sluneční záření totiž nenahradí ani sebelepší osvětlení.

Pomáhají při práci

Díky odklonění světla nebude zaměstnance obtěžovat ostré slunce ani špatná čitelnost monitorů. V komfortnějším prostředí se jim tak bude lépe pracovat – budou výkonnější, kreativnější a spokojenější.

Zvyšují tržby firem

Příjemné osvětlení ovlivňuje rozhodování zákazníků. Pokud se budou ve vašem obchodě nebo při jednání v kancelářích cítit pohodlně, bude mnohem snazší je přesvědčit k nákupu či uzavření smlouvy.

Fotografie kanceláří před aplikací daylight redirecting folií

Kde se vyplatí?

Daylight redirecting folie jsou ideální především do kanceláří, kde ovlivňují výkonnost zaměstnanců, spokojenost zákazníků a tržby firem. Zároveň přináší výhody i v ostatních budovách – například v nemocnicích přispívají k lepší náladě pacientů a ve školách mohou příznivě působit na výsledky studentů.

Fotografie kanceláří po instalaci daylight redirecting folií

U našich zákazníků instalujeme výhradně kvalitní okenní folie. Samozřejmostí je 15letá záruka na folie i odbornou montáž od našich zkušených techniků.

Podívejte se na svět v lepším světle

Značkové daylight redirecting folie u nás pořídíte za 3 600 Kč/bm (šíře 120 cm) včetně montáže (+ DPH). Pro více informací nás prosím kontaktujte nebo si rovnou vyžádejte nezávaznou cenovou nabídku. Stačí vyplnit následující formulář.

Máte dotaz k této službě?

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.