Co jsou to ochranné 3D fólie?

Ochranné 3D autofolie slouží k ochraně předmětů, na které se lepí. Nejčastější je využití na automobily, ale mohou být použity i jinde – v současné době nabízíme jako novinku ochrannou fólii na lyže. Tato folie je vyrobena z měkčeného PVC nebo polyuretanu a je jí možno aplikovat na jakoukoli část automobilu. Využívá se především pro části, které jsou vystaveny poškození od odlétajících kamínků: přední maska, přední nárazník, přední kapota, zrcátka,světlomety atd.Používáme ochranné folie od firem 3M a ORAFOL.

Matná ochranná 3D autofolie na kapotu vozu.

Nabízíme transparentní matnou ochrannou autofolii na lak automobilu.Každý lesklý lak se změní na matný.Metalická barva se promění v matnou metalízu.Jedná o novinku u originálních barev u prémiových značek automobilů.Zároveň folie chrání lak před poškozením jako lesklá transparentní folie.

Tonovaná ochranná 3D autofolie na světlomety.

Nabízíme ochrannou folii v čirém a v zabarveném provedení a to především na přední a zadní světlomety.Folie jednak ochrání světla proti oděru,ale zároveň světla v zabarveném provedení jemně natónuje.

Ochranná 3D fólie na lyže!

Tato aplikace 3D folie zabrání aby Vám kdokoli ve frontě na lanovku poškodil vaše lyže. Fólie není po aplikaci na lyžích vidět a i když dojde k poškrábaní této folie, dá se po sezoně kdykoli vyměnit a lyže jsou jako nové.

Technické parametry ochranných 3D fólií

Ochranné autofolie nabízíme v tlouškách170,250 a 360 mikronů. Čím silnější fólie, tím intenzivnější ochrana vozu. Tyto folie mají velkou průtažnost až 250 %, čímž lze tyto fólie „natáhnout“ opravdu téměř na každý předmět.

Hlavní výhody ochranných 3D folií

Prvořadý účel folie je chránit před mechanickým poškozením.
Tyto folie zároveň chrání lak před účinky UV záření,tzn blednutím podkladu.Folie jsou dále odolné proti různým chemickým látkám a zejména proti soli,která se používá v zimě a je vůči laku auta velmi nepřátelská.

Životnost ochranných 3D fólií

Folie jsou vyrobeny z odolného materiálu, který zajistí, že fólie po aplikaci jsou stálé a neměnné po dobu minimálně 5 let.

Záruka

Záruka na ochranné autofolie je 24 měsíců. Tato záruka se vztahuje zejména na barevnou stálost fólie, přilnavost k podkladu a absenci jakýchkoli bublinek mezi folií a podkladem.

Čas potřebný k instalaci fólie

Doba aplikace ochraných autofolií je velice variabilní a je odvislá od tvaru a množství aplikovaných dílů. Například aplikace na přední kapotu trvá 1 hodinu, členitý přední nárazník 1-2 hodiny. Aplikace na lyže trvá cca 30 minut. Vzhledem k tomu,že folie se aplikují mokrou cestou je nejlépe u nás nechat vozidlo o něco déle aby folie řádně vyschla.

Orientační cena ochranných 3D fólií

Cena aplikace ochranných autofolií je velice variabilní a je odvislá od tvaru a množství aplikovaných dílů. Například cena aplikace ochranné fólie na přední kapotu stojí 3-4500,-Kč, členitý přední nárazník 3000-400,-Kč. Cena 3D folie na lyže je za 800,-Kč.

Máte dotaz k této službě?

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.