Matné autofolie dodávají vozu zcela nový vzhled.V současné době je v nabídce celá řada barevných odstínů:

šedivá,hnědá,černá,bílá,fialová,modrá,žlutá,zelená,army zelená,oranžová,růžová,červená

Dále nabízíme ochranou transparentní matnou folii,která změní každý lesklý lak na matný.Velmi efektní jsou metalické laky,které po aplikaci zmatovatí,ale zároveň si ponechají svou metalickou hloubku.V originále se tyto matné metalické laky aplikují na luxusní automobily.
Autofolie mají odolnost 5 let. Fólie je odolná proti UV záření a mytí v myčkách.

Možnosti vyúžití 3D matných autofolií

3D autofolie jsou používány především jako designová změna vzhledu auta.Neméně důležitá vlastnost je i ochrana původního laku vozidla,kdy po demontáži folie je lak v nezměněném stavu a pokud byla autofolie nalepena na nový lak,je tento po demontáži stále nový i po 5ti letech.Tato zkutečnost bude mít jistě dobrý vliv na cenu prodávaného vozu.Matné 3D autofolie se dají kombinovat s jinými foliemi např.strukturovaným karbonem nebo pastelovými barvami.

Čas potřebný k instalaci 3D matné autofolie

Tyto autofolie jsou především používány na celopolep vozů,přičemž doba aplikace včetně závěrečné kontroly jsou 2 dny u osobních automobilů a 2-3 dny u dodávkový a větších automobilů.

Orientační cena 3D matných autofolií

Cena aplikace autofolie je dána velikostí vozu resp.spotřebou matné autofolie.U osobních menších vozů (např. Fabie) je cena cca 25 000 Kč, u středních vozů (např. Octavia) 28 000 Kč.

Máte dotaz k této službě?

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.