Kolik stojí reklamní polepy aut?

Zajímají vás ceny reklamních polepů, které promění vaše firemní vozy v úspěšnou reklamu? Na této stránce najdete orientační ceník autofólií pro reklamní účely. Snadno tak zjistíte alespoň přibližnou cenu polepů. Přesný ceník fólií pro váš vozový park rádi zašleme na vyžádání.

Co ovlivňuje ceník reklamních polepů?

Pro polepy na auta používáme špičkové folie, které nabízí dlouhou životnost, vysokou odolnost a barevnou stálost. Přesná cena závisí na velikosti vozu, rozměrech fólie, grafice reklamního polepu, jeho typu a životnosti. Proto nelze určit cenu, pokud od vás nemáme všechny potřebné podklady.

Orientační ceník polepů aut

Typ polepuCena
Řezaná reklama1 500 Kč/m2 (životnost 5–7 let)
Tištěná reklama bez laminace1 800 Kč/m2 (životnost 2 roky)
Tištěná reklama s laminací2 200 Kč/m2 (životnost 5–7 let)
Polep pro zadní okno od 1 800 Kč

Polepy aut reklamou zajišťujeme pro všechny typy vozů – osobní, pick upy, terénní SUV, dodávky, nákladní vozy, mikrobusy, autobusy i pracovní stroje. Ceny jsou konečné včetně montáže a 21% DPH. Za návrh designu polepů, úpravy podkladů a další grafické práce účtujeme 450 Kč/h + 21 % DPH.

 

Nabízíme kvalitu za příznivé ceny

  • Používáme špičkové folie od výrobců 3M a ORACAL s životností minimálně 3–7 let
  • Na firemní flotily poskytujeme slevy
  • Reklamní polepy mají stejné vlastnosti a výhody jako 3D a ochranné autofólie
  • Na propagační autofólii lze převést jakoukoli fotografii, obrázek nebo i motiv

 

Ceník polepů pro vaše auta

Pokud chcete zjistit přesnou cenu reklamních polepů, kontaktujte nás – stačí vyplnit následující formulář. Nezávaznou nabídku a podrobnější informace vám zašleme obratem.