3D autofólie 3D autofólie
Sluneční autofolie Sluneční autofolie
Bezpečnostní autofólie Bezpečnostní autofólie
Ochranné autofólie Ochranné autofólie
Tónování autoskel Tónování autoskel

Auto fólie a jejich použití

Folie na auta mají široké spektrum využití, přesvědčte se sami. Potřebujete provést tónování autoskel? Vyberte si z naší nabídky kvalitních slunečních autofólií od společnosti 3M. Nebo máte zájem o celkovou změnu barvy Vašeho auta? V tom případě máme pro Vás připraveny 3D auto folie v pestré škále barev, vzorů a imitací materiálů. Výsledná podoba záleží jen na Vaší fantazii.

Chcete zvýšit bezpečí celé posádky automobilu? Potom využijte bezpečnostní fólie na autoskla, které zvýší pevnost skel před rozbitím. Pokud již dojde k poškození skla, folie zamezí tvorbě střepů a ochrání posádku před zraněním. Pomocí ochranných fólií můžete také zabránit většímu poškození dalších částí automobilu, např. přední masky, nárazníku, kapoty nebo zrcátek. Jedná se především o ochranu proti odlétávajícím kamínkům nebo proti drobným oděrkám, které mohou vzniknout např. na parkovišti.

 

3D autofólie

3D auto folie jsou velmi praktickým a jednoduchým způsobem, jak změnit nebo ozvláštnit barvu Vašeho vozu nebo jeho částí. Na výběr je široká škála barev a motivů, od klasických základních, speciální perleťové až po různé motivy a materiály, například populární karbonovou 3D folii.

 

Sluneční autofólie

Autofolie proti slunci Vás ochrání před nepříjemnými slunečními paprsky a přehříváním interiéru. Je možné si vybírat z různých stupňů procentního zatmavení skel. Dalšími výhodami aplikace slunečních folií je zvýšení soukromí a bezpečnosti autoskel.

 

Bezpečnostní autofolie

Bezpečnostní folie na auta jsou efektivním prostředkem, kterým lze zlepšit ochranu nejen Vašeho majetku, ale také posádky vozidla. Na výběr jsou čiré i tónované folie. Bezpečnostní auto folie Vás navíc ochrání i proti nežádoucímu UV záření.

 

Ochranné folie

Autofolie ochranné slouží k ochraně Vašeho automobilu před mechanickým poškozením od kamínků a v automyčkách, před UV zářením a také chemickým látkám jako je posypová sůl. Aplikují se především na čelní část vozu, která je vystavena největšímu riziku poškození.

 

Tónování autoskel

Autoskla lze snadno tónovat pomocí tmavších folií na skla. Ty se liší podle míry zatmavení a tím také podle výše ochrany před slunečním zářením. Kromě základních folií si náročnější zákazníci mohou zvolit i luxusní desetileté folie Crystalline.

 

Proč autofólie od společnosti GlassGarantu

GlassGarant s 30letou tradicí se pohybuje mezi předními specialisty na trhu s autofoliemi, fólií na skla a 3D folií na předměty. Za 30 let jsme se stali skutečnými profesionály v oboru aplikace fólií. Garantujeme jménem dobrého jmého společnosti, že používáme jen pouze nejkvalitnější folie a auto fólie značek jako 3M, které Vám vydrží řadu let. Pokud máte zájem o naše folie na auta a další deriváty folií, rádi s Vámi vše zkonzultujeme a navrhneme vždy kalkulaci na míru Vašim požadavkům.