Autofolie Autofolie
Folie na budovy Folie na budovy
3D folie na předměty 3D folie na předměty
Folie na lodě Folie na lodě
Polepy na motorky Polepy na motorky
Reklamní polepy aut Reklamní polepy aut
 

Autofolie

Folie na auta (autofolie) mají opravdu široké spektrum využití. Lze jimi tónovat skla, snadno měnit barvu automobilu, ať už jednobarevnými foliemi nebo autofoliemi s motivy, nebo zvýšit zabezpečení Vašeho majetku.

 

Fólie na budovy

Z folií na budovy lze vybírat z bezpečnostních ochranných folií, které zajistí vyšší bezpečnost Vašich oken nebo výloh, nebo ze slunečních folií, které jsou zase velmi užitečné jako ochrana před nežádoucím slunečním zářením nebo únikem tepla z budovy.

 

3D fólie na předměty

3D folie je možné aplikovat na nejrůznější hladké a nesavé povrchy, takže jsou pohodlným způsobem jak změnit barvu různě zakřivených předmětů. Možnosti jsou prakticky neomezené, vybírat lze ze základních i speciálních barev, ale také různých vzorů a motivů.

 

Vlastní motivy a reklama

Folie je možné vytvářet přesně podle požadavků a fantazie zákazníka a to jako reklamní folie nebo folie s jinými vlastními motivy. Takováto folie se vyznačuje stejnými vlastnostmi, výhodami a odolností jako klasická autofolie.

 

Protisluneční fólie

Jako velmi účinná a praktická ochrana před nežádoucím slunečním zářením a přehříváním interiéru slouží protisluneční folie na okna a protisluneční autofolie. Vybírat si lze z několika stupňů zatmavení podle Vašich požadavků a nároků.

 

Orientační ceník

Ceny autofolií se odvíjí od velikosti polepované plochy a druhu folie, která je aplikována. Základní barvy jsou nejlevnější, v případě karbonové folie pak za polep přední kapoty zaplatíte 3000 – 5000 Kč, za polep střechy potom 4000 – 6000 Kč. Ceny autofolií na okna se pohybují od 2500 do 4000 Kč.