Díky digitálním technologiím lze převést na fólie jakýkoli motiv, logo společnosti, obrázek nebo fotku, poté se autofolie nalepí na automobil. Nemusí to být pouze obrázek, dokážeme přenést spolu s fólií na automobil i umělou trávu – fantazii se meze nekladou.

Jakým způsobem probíhá převod vlastního motivu na autófolii

Motiv je na folii přenesen pomocí digitálních nástřikových plotrů, které věrně kopírují předlohu. Poté se provede na fólii laminace, která zaručí, že životnost motivu na autofolii bude stejná, jako autofólie tzn. 3-7 let.
Finální výrobek je odolný proti oděru (zejména v myčkách), teplu (infra,UV záření) a mrazu.
Výsledný celopolep 3D autofolií s vlastním motivem je velmi efektní zejména pro firmy, ale lze takto vhodně doplnit i soukromý vůz – např.střechy s motivem vlajky, přední kapoty s motivem motoru atd.

Jakým způsobem je potřeba dodat vlastní motiv

Pro realizaci vlastního motivu je nanejvýš nutné předložit kvalitní digitální předlohu s vlastním nápadem. To je jednodušší varianta, která se lehce převede na autofólii.
V případě že zákazník má pouze představu o finálním produktu, máme k dispozici kreativního počítačového grafika, který se zákazníkem vytvoří odpovídající grafickou digitální předlohu, která se opět převede na autofolii.
V případě vlastních motivů nic není nemožné a lze zrealizovat opravdu různé motivy. Záleží pouze na fantazii zadavatele, možnosti autofólií a digitální techniky jsou neomezené.

Máte dotaz k této službě?

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.