Bezpečnostní fólie na budovy Bezpečnostní fólie na budovy
Sluneční fólie na okna budov Sluneční fólie na okna budov
Zrcadlové fólie na okna Zrcadlové fólie na okna budov

Bezpečnostní fólie na sklo

Chcete zabezpečit okna ve Vašem bytě nebo kanceláři? Potřebujete zpevnit výklady ve Vašem obchodě? Vyberte si naše bezpečnostní folie na skloNabízíme pouze nejkvalitnější bezpečnostní fólie 3M, které Vám zajistí vysokou ochranu proti rozbití a průrazu skla. Tyto folie jsou považovány pojišťovnami jako zajištění skel, které je srovnatelné s mřížemi. Oproti mřížím mají ovšem bezpečnostní fólie mnohem vyšší estetičtější hodnotu.

Sluneční fólie na okna budov

Kromě bezpečnostních folií na sklo nabízíme také sluneční fólie na oknaZajistíme, aby Vás slunce neobtěžovalo tam, kde nechcete. Kvalitní solární folie 3M jsou pouhým okem nepozorovatelné, ale účinkem proti slunci se vyrovnají nejtmavším slunečním fóliím. Tyto folie fungují také jako izolace proti úniku tepla přes sklenéné plochy z místnosti.

Proč fólie na sklo od GlassGarantu

Společnost GlassGarant se pohybuje již více než 25 let na trhu autofolií, fólií na skla budov a 3D folií na předměty. Během této doby jsme se stali skutečnými profesionály v oboru aplikace fólií. U nás si můžete být jisti, že používáme pouze nejkvalitnější folie na sklo, které Vám vydrží mnoho let. Pokud máte zájem o naše fólie na okna budov, rádi s Vámi vše zkonzultujeme a navrhneme kalkulaci na míru Vašim požadavkům.