Některé zakázky jsou výjimečné díky použité technologii, kreativnímu designu nebo množství spotřebované fólie. V dnešním článku vám ukážeme ty nejzajímavější polepy z naší dílny, na kterých jsme v posledních letech pracovali.

Transformers Bumblebee

Grafický polep vozu Chevrolet Camaro pro nás byl jedinečný hned ze dvou důvodů – atraktivním designem podle autobota Bumblebee a také předlohou. Autofólie s vlastním motivem jsme totiž vyráběli přesně podle dodaného modelu autíčka.

UV záření, které chrání


Na konci roku 2021 jsme do naší nabídky zařadili speciální okenní folie. Tyto polepy chrání ptáky před nárazy do oken, výloh a jiných skel. Odráží totiž UV záření, a varují letící opeřence před překážkou. Podle nás si tak možná zaslouží cenu za největší počet zachráněných ptačích životů.

3 500 m2 slunečních fólií

Naši největší zakázku jsme dokončili v roce 2014. Na střešní okna OC Olympia Brno jsme aplikovali protisluneční fólie 3M Prestige 40, které mají životnost až 15 let. Více než 3 500 m2 odborně nainstalovaných folií se tak stalo důkazem, že umíme i opravdu rozsáhlé zakázky.

Svítící loď

Speciální luminiscenční fólie rozsvítí loď našeho zákazníka až na 9 hodin. Přes den totiž pohlcují světlo a v noci jasně svítí. Navíc jsme trup lodi polepili ochrannou fólií, abychom maximálně prodloužili životnost celého díla. Více fotografií najdete zde.

Výlet do Chorvatska

U fólií na lodě ještě zůstaneme. Tentokrát jsme ale z naší dílny vyrazili do více než 1 000 km vzdáleného přístavu v Chorvatsku, kde na nás čekala loď Nordhafen 68 dlouhá 21 m. Instalaci ochranné folie s perletí jsme tak zajišťovali přímo na pobřeží Jaderského moře.

Armáda polepů

Pro rekrutační střediska české armády jsme zajistili polep dvanácti vozů Škoda Fabia. Autorem jedinečného motivu je akademický malíř Pavel Holý. Automobily s novými fóliemi navíc čekalo slavnostní předání a představení s náležitými poctami.

Hudební fólie

3D fólie na předměty jsme už instalovali třeba na knihobudku, dětské autíčko, lyže, skleněný stolek, ALU kola, rámy dveří, dobíjecí stanice pro elektroauta, kuchyňská dvířka, bubny nebo přívěsy pro koně.

Jednou z těch nejzajímavějších realizací je však rozhodně polep hudebních nástrojů pro skupinu Lucie – piana (folií s imitací hliníku) a kláves (folií s imitací chromu), které jste mohli vidět na vybraných koncertech.

Tipy pro vás

  • Pokud se chcete podívat na další zajímavé polepy z naší dílny, prohlédněte si galerii folií nebo sledujte náš Instagram a Facebook stránku.
  • Máte nápad na originální polep svého vozu, lodi či motorky? Kontaktujte nás – umíme vyrobit fólie s jakýmkoli motivem.


Kategorie:


Zanechat komentář