Na začátku roku 2021 jsme do naší nabídky přidali další novinku – luminiscenční folie. V dnešním článku vám představíme jejich výhody a ukážeme fotografie lodi, která díky polepu z naší dílny umí svítit ve tmě.

Loď, která v noci svítí

Mezi první naše aplikace luminiscenční folie patří polep trupu lodi, ze kterého jsme nejprve odstranili předchozí fólii (celý článek zde). Klient se následně rozhodl pro speciální design podle vlastního návrhu s použitím luminiscenční a ochranné folie.

Fotogalerie

 

Proč luminiscenční folie?

Luminiscenční folie přes den pohlcují světlo a v noci jasně svítí. Můžete s nimi polepit auta, lodě nebo předměty. Ostatně proto se používají třeba i pro značení únikových cest a protipožární ochranu.

  • Luminiscenční folie vydrží svítit až 9 hodin – bez baterií i zdroje elektrické energie
  • Zároveň jsou odolné, snadno se udržují a lze je odstranit bez poškození podkladu
  • Jsou vhodné pro jednoduché grafiky i polepy podle vlastních návrhů
  • Můžete vybírat ze dvou barevných odstínů světla (bílý a zelený)
  • Jsou flexibilní a přizpůsobí se zakřiveným povrchům

Proč ochranné folie?

Pro dosažení maximální životnosti jsme aplikovali na celý trup lodi také ochranné folie. Tento transparentní polep není po aplikaci vidět, ale spolehlivě chrání podklad před poškozením a stárnutím vlivem slunečního záření. Výrazně tak prodlužuje životnost celého polepu.

Ochranné folie lze samozřejmě odlepit bez poškození podkladu – díky tomu můžete kdykoli snadno vyměnit polep za jiný, a změnit tak design lodi.

Další zajímavé realizaceKategorie: ,


Zanechat komentář