Rychlé pruhy umí proměnit obyčejná auta v krále silnic a tuning srazů. Lepí se na kapotu, střechu a zadní část vozu. Díky 3D autofóliím si navíc rychlé pruhy můžete pořídit za příznivou cenu a během několika málo dnů.

3D autofolie-rychlé pruhy

Autofólie versus lakování

Trend rychlých pruhů je starší než autofolie. Před několika lety byla výroba těchto tuning polepů výsadou autolakýrníků. Výběr motivů a vzorů byl proto omezený jejich zručností. Navíc byla tato práce nákladná a zdlouhavá.

Rychlé pruhy na auto vytvořené pomocí 3D folie nabízí řadu výhod – změna vzhledu je rychlejší, cena příznivější a životnost se pohybuje kolem 7 let. Fóliím samozřejmě nevadí kartáče v myčce, zima ani vysoké teploty nebo nepříznivé počasí.

56

 

Rychlé pruhy bez hranic

Fólie na auta se vyrábí ve velkém množství barevných odstínů a vzorů. Limity pro design prakticky neexistují. Díky tomu na silnicích potkáte třeba i vozy s tuning pruhy se vzorem karbonu, šachovnice, pavučiny, drobných proužků, případně národních barev výrobce vozu.

Můžete si také navrhnout vlastní motiv, který nebude mít konkurenci. Pokud totiž nelze využít polepy od výrobce, rychlé pruhy graficky navrhneme, vytiskneme na kvalitní tiskovou folii, zalaminujeme a nalepíme.

3D autofolie-rychlé pruhy Porsche design

Inspirujte se

Na internetu jsou tisíce fotografií, které můžete použít jako předlohu vašich rychlých pruhů nebo inspiraci pro vlastní motiv. Nezapomeňte si prohlédnout také výsledky naší práce v následující galerii.

 

Tipy pro vás

 • Podle názorů na českých i zahraničních tuning fórech je lepší nechat rychlé pruhy udělat od odborníků. Pokud se totiž rozhodnete fólie aplikovat sami, nevyhnete se bublinkám, odlepujícím okrajům a výrazně kratší životnosti polepu.
 • Raději se vyhněte levným a nejlevnějším fóliím. Po jejich použití se totiž ani zdaleka nepřiblížíte výsledku, který znáte z tuning magazínů, srazů a filmů.
 • Pokud se na lepení rychlých pruhů předem objednáte, bude vaše auto hotové během 1–2 pracovních dnů.

 Kategorie: ,


4 komentářů pro “Rychlé pruhy na auto pomocí 3D folie”

 1. Tomáš Turek

  Dobrý den. Když vám zašlu foto mého auta uděláte mi návrh jaké pruhy by tam šli dát ?

  Odpovědět
  • Pavel Kudláček

   Dobrý den,

   vizualizace polepů jsou součástí naší nabídky, které provádíme buď na fotografie nebo na přesný model vozu.
   Tato služba dle vašeho požadavku je v ceně cca 800,-Kč.

   Děkuji a jsem s pozdravem.

   Ing.Pavel Kudláček
   https://www.glassgarant.cz
   tel/fax:296 554 676
   mobil:602 343 331

   Odpovědět
 2. Petr Bača

  Dobrý den,

  Je možné odhadnout cenu polepu rychlých pruhů na Ford Mustang z roku 2011?

  Děkuji,
  Petr Bača

  Odpovědět

Zanechat komentář