Chtěli byste provést renovaci některých kusů nábytku, vybavení kuchyně či jiných předmětů a hledáte nejvhodnější způsob, jak na to? Máme pro vás řešení! Renovujte předměty pomocí 3D fólií.

Co jsou to 3D fólie na předměty

3D folie na předměty je možné brát jako následovníka tapet (papírových folií), které se v dřívějších dobách běžně používaly na různé renovace interiérů. Bylo běžné, že se pomocí tapet měnil vzhled obývacích stěn, skříní či dveří.

Ukázka aplikace 3D fólie

Hlavní výhodou 3D fólií oproti papírovým tapetám je jejich maximální tvarovatelnost. Není problém aplikovat fólii jak na rovný podklad, tak například na kouli. Pomocí 3D fólií je tudíž možné renovovat opravdu téměř každý předmět.

Především v poslední době dostávají 3D folie nové vlastnosti, které umožňují extrémní aplikace. Samozřejmě je k tomu nutná zkušenost aplikátora a zcela jistě nelze aplikovat 3D fólie na předměty podomácku jako dříve tapety.

Využití 3D fólií

3D folie na předměty se využívají především k obnově designu předmětu. Je možné využít širokou škálu vzorů fólií:

Nejběžnější požadavky na polepy 3D folií, které dostáváme, bývají většinou spojeny s předměty denní potřeby. Je běžné že zákazník projeví zájem o aplikaci 3D folie na lednici, přičemž chce využít buď barevnou pastelovou folii nebo chce z bílé lednice udělat lednici s povrchem ušlechtilého broušeného hliníku. I toto 3D fólie umožňují.

Ukázka aplikace 3D fólie

Běžné jsou také aplikace 3D karbonových fólií různých barev na rámy LCD televizí nebo plazmových televizí. Design televize po aplikaci 3D folie dostane zcela nový rozměr a můžete si být jistí, že podobnou televizi jen tak někdo doma nemá.

Zajímavé příklady aplikací 3D fólií

U aplikací 3D folií na předměty platí dvojnásob, že nápad je nejdůležitější a je pouze na zákazníkovi, s jakým požadavkem přijde. Prováděli jsme například aplikaci fólií se vzorem mramoru na vysoustružené železné prvky, které byly poté smontovány do tvaru fontány, která vypadala jak z mramoru.

 

Dalším zajímavým příkladem byl požadavek aplikovat 3D folii se vzorem tropického dřeva na starou loď, která po dokončení vypadala jak luxusní jachta.

Ukázka aplikace 3D fólie

Fantazii se opravdu meze nekladou. Pokud přemýšlíte o renovaci předmětů pomocí 3D fólií, neváhejte nás kontaktovat.Kategorie:


4 komentářů pro “Renovace předmětů pomocí 3D fólií”

 1. Radek Vandlík

  uvažuji o fólii na kapotu vozu VW Passat a nejsem rozhodnut jaký typ vybrat. Můžete mi prosím poslat ceník včetně ceny za práci?
  Děkuji a s pozdravem,
  Radek Vandlík

  Odpovědět
 2. Jana Zichová

  Dobrý den..uvažuji o 3 D fólii na ledničku,kolik by stála renovace s prací od vás. Děkuji, s pozdravem Jana Zichová

  Odpovědět

Zanechat komentář