Nejvěrnější imitace pravého karbonu

Běžné karbonové fólie vypadají na první pohled stejně jako výrobky z uhlíkových vláken. Povrch těchto fólií je ale strukturovaný a tím se odlišují od skutečných karbonových materiálů – pravá uhlíková vlákna se totiž zalévají do pryskyřice a povrch výsledného produktu je tak dokonale hladký.

Pro všechny příznivce uhlíkových vláken proto máme novinku – karbonové fólie, které jsou skutečně k nerozeznání od pravého karbonu. Povrch těchto polepů je totiž stejně hladký jako u originálních karbonových materiálů. Při odborné aplikaci je tak výsledný efekt naprosto dokonalý.

Galerie

 

Výhody a využití

Tyto hladké karbon fólie nabízí všechny výhody, které jsou typické pro kvalitní polepy (dlouhou životnost, odolnost, vysokou přilnavost a jiné). Za přijatelnou cenu si tak můžete nechat polepit své auto, motorku nebo téměř libovolné předměty fólií, která je nejvěrnější imitací pravého karbonu.

Hladké karbonové fólie jsou vhodné pro aplikaci na auta, motorky, nárazníky, zrcátka, helmy (přilby), ALU kola, palubní desky, spoilery, kapoty, střechy aut, rámečky pro SPZky, masky chladičů a nejrůznější předměty (rámy obrazů, střešní autoboxy, vybavení interiérů a další).

TIP: Informace o hlavních vlastnostech a výhodách karbon fólií najdete na stránkách karbonové fólie na auta a karbonové fólie na předměty.

 Kategorie: , , ,


4 komentářů pro “Nejvěrnější imitace pravého karbonu”

  1. Bürger František

    Částečný polep lodí cca metr čtverečný.

    Odpovědět
  2. Robert

    Na kolik přijde polep touto hladkou karbonovou fólií celého auta ? Jedná se o Hyundai Coupe GK.

    Odpovědět

Zanechat komentář