Každý majitel lodě zná problém jak ochránit loď před poškozením při běžném provozu a před znečištěním od řas a jiných nečistot.Dobrý recept na tyto problémy může poskytnout aplikace 3D folií na boky,případně jiné části lodí.

3D folií je celá řada a je možno je rozdělit dle použití do tři skupin:

  • čiré ochranné 3D folie – tyto folie lze aplikovat na jakékoli části lodě,které mají hladký povrch.Folie je po aplikaci nepozorovatelná na původním podkladu.Tato folie vykazuje vysokou odolnost a dokáže ochránit lak nebo laminát před poškozením např. na kotvišti nebo při tlačenici na závodech.
  • grafické 3D folie – u těchto folií jde především o estetickou stránku věci,kdy je možno loď „obléci“ do ruzných vzorů(90 odstínů pastelových a 50 odstínů metallických barev,dřevěné vzory,broušený hliník atd).

Na těchto dvou skupinách foliích se podstatně méně zachytávají řasy a ostatní nečistoty a pokud k tomu již dojde,je čištění těchto usazenin výrazně jednodužší včetně údržby na konci sezóny!!

  • sluneční folie – tyto folie lze aplikovat na různé skleněné nebo plexi průzory na lodi a tím výrazně ochránit sebe a interiér před působením slunečních paprsků

Výběr folií je velice rozmanitý aproto je nejlépe se na nás obrátit osobně s konkretním požadavkem.Rádi Vám ve všem vyjdeme vstříc.

 

Máte dotaz k tomuto produktu?Kategorie:


Zanechat komentář